NULL
x

  Formularz

  Oferta

  Ekspresy do kawy

  Bazując na Naszym doświadczeniu, a także wsłuchując się w głosy Naszych Klientów oferujemy Wam najwyżej jakości sprzęt typu "bean to cup", wiodących na rynku producentów. Każdy z oferowanych przez Nas ekspresów charakteryzuje się niezawodnością oraz jest niezwykle intuicyjnym i przyjemnym w obsłudze. Są to jednymi słowy cechy każdego sprzętu którego potrzebujemy wszędzie tam, gdzie w krótkim okresie czasu musimy przygotować dużą ilość kaw. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek Nuova Simonelli oraz Victoria Arduino w Polsce!

  Weekly amount of coffee

  Daily number of coffee

  Legenda

  Znajdź swój idealny, automatyczny ekspres do kawy, biorąc pod uwagę następujące parametry:

  Pojemność pojemnika na ziarna kawy
  Pojemność zbiornika na wodę
  Maks. dzienna liczba kaw
  Saeco

  Idea Restyle Cappuccino

  Flagowy model marki Saeco! Nowoczesny, zachowujący tradycyjny wygląd, dzięki któremu profesjonalny ekspres do kawy został przekształcony w idealny przedmiot, który można umieścić w dowolnym miejscu, począwszy od dużych biur, poprzez lokale gastronomiczne, skończywszy na hotelach. Nowa Idea Restyle jest idealnym połączeniem wydajności i jakości wykonania.

  2.1 KG
  Water supply network
  200 porcion
  ask a question
  Nuova Simonelli

  Prontobar Silent

  Automatyczny ekspres do kawy, który dzięki swojej niezawodności oraz wydajności, podbił serca najbardziej wymagających kawowych smakoszy. Jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc, w których chcemy się napić idealnego espresso oraz aromatycznych kaw mlecznych. Prontobar Silent to ekspres, który pozwala na oszczędzanie energii, ponieważ w trakcie nieużytkowania przechodzi w stan uśpienia, w którym podtrzymuje ciśnienie bojlera na ustalonym poziomie.

  2x0.8 KG
  5 L
  140 porcion
  ask a question
  Nuova Simonelli

  Prontobar Touch

  Ekspres do kawy, który jest kolejnym krokiem w stronę perfekcji ekspresów automatycznych… mowa oczywiście o Prontobar Touch! Zaawansowany technologicznie, nowoczesny, który jednocześnie okazuje się być łatwym i intuicyjnym w obsłudze. Możliwość zamontowania systemu Easy Cream, odpowiedzialnego za automatyczne spienianie mleka w dzbanku powoduje, że Prontobar Touch zyskuje funkcjonalność, która do tej pory była tylko i wyłącznie domeną ekspresów kolbowych.

  2x0.8 KG
  5 L
  140 porcion
  ask a question
  La Cimbali

  Q10

  Nowa generacja superautomatycznego ekspresu do kawy. Q10 jest kompaktową, łatwą w obsłudze oraz wszechstronną maszyną, pozwalającą przygotować kompletne menu napojów kawowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, LaCimbali dało do wyboru model z  “panelem przycisków”, a także z “ekranem dotykowym”.

  2x0.6 KG
  2 L
  100 porcion
  ask a question
  Faema

  Barcode

  Ekspres do kawy marki Faema, z rodziny superautomatycznych urządzeń. Barcode to zupełnie nowy model, kompaktowy, będący jednocześnie łatwym i intuicyjnym w obsłudze. Podobnie jak w przypadku ekspresu marki LaCimbali, mamy tutaj do wyboru model z  “panelem przycisków”, a także model z “ekranem dotykowym”.

  2x0.6 KG
  2 L
  100 porcion
  ask a question
  Carimali

  BlueDot

  BlueDot to automatyczny ekspres do kawy, który idealnie sprawdzi się w każdym biurze jak również w średniej wielkości hotelach, a także kawiarniach i restauracjach. Jednymi słowy idealny dla branży HoReCa! Dzięki prostocie z jaką może być obsługiwany, marka Carimali oferuje nam technologicznie niezawodny i wysoce wydajną maszynę, która sprosta każdym wymaganiom.

  2x0.6 KG
  4 L
  100 porcion
  ask a question
  Carimali

  BlueDot 26

  Profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy marki Carimali, model BlueDot 26 to doskonała opcja dla wszystkich, którzy szukają niedrogiego urządzenia,  serwującego przepyszną kawę. Przyjazny w obsłudze, a zarazem bezproblemowy w codziennej eksploatacji, doskonale nadający się do każdego biura, czy też małej gastronomii. Nowoczesny design, zaskakująca elastyczność i wiele dostępnych konfiguracji, to tylko niektóre z jego zalet!

  2x0.6 KG
  1.8 L
  80 porcion
  ask a question
  Saeco

  Aulika TOP HSC

  Aulika Top High Speed Cappuccino! …ekspres, który zdobył miano kultowego urządzenia we wszelkiego rodzaju biurach i małej gastronomii. Model HSC jest kontynuacją znanej i cenionej serii ekspresów. Gustowna, a zarazem nowoczesna estetyka oraz niezawodność pozwoliły na stworzenie ekspresu, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających kawowych smakoszy.

  1 KG
  4 L
  80 porcion
  ask a question
  Saeco

  Aulika EVO TOP HSC

  EVO TOP High Speed Cappuccino to zupełnie nowa odsłona znanej i cenionej serii ekspresów Aulika, przeznaczonej dla biur oraz małej gastronomii. Automatyczny ekspres do kawy, w którym zastosowano zupełnie nowy, podświetlany, dotykowy wyświetlacz cyfrowy, dzięki czemu zdecydowanie zwiększa on prestiż ekspresów Saeco.

  1 KG
  4 L
  80 porcion
  ask a question
  Jura

  GIGA X8

  Stworzony do zadań specjalnych. Wraz z modelem GIGA X8 JURA przedstawia zupełnie nową generację automatycznych ekspresów do kawy, przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Model ten bryluje pod każdym względem i jest 4 razy bardziej profesjonalny.

  2x0.65 KG
  L
  200 porcion
  ask a question
  Jura

  GIGA X3

  Dzięki modelowi GIGA X3 JURA prezentuje imponującą siłę szwajcarskiej innowacyjności i profesjonalizmu aż po najdrobniejsze detale. Ekspres przekonuje jakością, funkcjonalnością i niezawodnością w miejscach, gdzie przyrządza się do 150 filiżanek kawy dziennie.

  1 KG
  5 L
  140 porcion
  ask a question
  Jura

  X6

  Solidny profesjonalista od zaparzania czarnej kawy i wody na herbatę. Jeśli chcemy przygotować doskonałe specjały kawy czarnej, przyrządzić dzbanek kawy lub przygotować gorącą wodę do herbaty na dwóch różnych poziomach temperatury, wówczas najlepiej sprawdzą się modele X6.

  1 KG
  5 L
  80 porcion
  ask a question
  Jura

  X8

  Wytrzymały, uniwersalny profesjonalista od parzenia specjałów kawowych. Fascynująca uniwersalność modelu X8: Opanował do perfekcji sztukę parzenia całego spektrum specjałów kawowych z dodatkiem mleka lub pianki mlecznej, a także pełnego zakresu specjałów kaw czarnych aż po klasyczny dzbanek kawy.

  0.5 KG
  5 L
  80 porcion
  ask a question
  Jura

  X10

  Profesjonalista ds. specjałów kawowych – nowoczesny, solidny, wygodny, wszechstronny. Model X10 przekonuje wszechstronnością, łatwością obsługi i indywidualnością. Oferuje 31 różnych specjałów, obejmując w ten sposób całe spektrum kaw z dodatkiem mleka lub pianki mlecznej, a także pełen zakres specjałów z kawy czarnej.

  1 KG
  5 L
  80 porcion
  ask a question
  Jura

  WE8

  Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Dzięki funkcji One Touch można wyczarować takie modne specjały, jak kawa latte macchiato, kawa flat white czy kawa cappuccino, za naciśnięciem przycisku.

  0.5 KG
  3 L
  40 porcion
  ask a question
  Jura

  WE6

  Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Dlatego bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy. Nowy ekspres WE6 to wirtuoz sztuki parzenia kawowych klasyków – od ristretto przez espresso do café crème.

  0.5 KG
  3 L
  40 porcion
  ask a question
  Do góry