NULL

„Szukam idealnego ekspresu do biura”…

06 sie, 2020
„Szukam idealnego ekspresu do biura”…

„Jaki wybrać ekspres do biura?”

Jeżeli zadałeś sobie to pytanie… Gratulujemy!

Jesteś w gronie tych pracodawców, którzy chcą zapewnić swojemu zespołowi benefity odpowiadające ich potrzebom, a także wpisujące się w standardy obowiązujące na rynku pracy.

…możliwość picia pysznej kawy w miejscu swojej pracy jest niewątpliwie jednym z takich benefitów!

Pamiętajmy, że zadowoleni pracownicy to efektywniejsza praca.

…a teraz, podpowiemy Ci co wybrać.

W dużym uproszczeniu: najlepszym rozwiązaniem będzie ekspres, z którego każdy z pracowników będzie zadowolony. Z kolei samo urządzenie nie będzie sprawiało problemów w eksploatacji, codziennej obsłudze i będzie niezawodne. Dlatego właśnie, najczęściej wybieranym rozwiązaniem są ekspresy automatyczne.

Wydajność ekspresu do kawy.

…zdecydowanie najistotniejsze kryterium.

Wybierając ekspres do biura, trzeba mieć na uwadze jaką ilość kaw będzie przyrządzał dziennie, tudzież tygodniowo. I o ile elementów na które powinniśmy zwrócić uwagę jest kilka, to właśnie wydajność ekspresu jest tym najistotniejszym.

Poza tym, aby znaleźć właściwy ekspres, musimy wiedzieć:

Ilu pracowników mamy w biurze, którzy piją kawę? Oraz ile kilogramów kawy zużywamy w ciągu jednego tygodnia? 1.5 kg, 4, a może 8?

Wszystkie powyższe informacje są o tyle istotne, że pozwolą Wam jeszcze lepiej dostosować odpowiedni sprzęt, do faktycznych potrzeb Waszych pracowników.

„Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.”

Mamy tego pełną świadomość.

Dlatego właśnie, konfigurator Coffee Office ma za zadanie pomóc Wam w wyborze właściwego ekspresu.

Pójdź krok dalej i skontaktuj się z nami poprzez Nasz „Formularz kontaktowy”, lub zostaw wiadomość używając „Zadaj pytanie”. Przygotujemy ofertę , która będzie w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, a także budżetu… i co równie istotne: zaoferujemy Ci prawdziwą Włoską kawę!

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę Włoskiej palarni kawy: 7Gr. – For espresso lovers only.

Do góry