NULL

Oferta dzierżawy

Ekspresy do kawy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jak również chcąc ułatwić możliwość posiadania wymarzonego sprzętu do kawy, oferujemy opcję dzierżawy. Dzierżawimy ekspresy zarówno automatyczne jak i kolbowe. Wybór ekspresów z naszej oferty jest na tyle szeroki, że sprosta wymaganiom każdego Klienta, niezależnie od formy prowadzonej przez niego działalności.

Dzierżawa z Coffee Office…

Z biznesowego punktu widzenia, dzierżawa jest najczęściej wybieranym modelem współpracy wśród firm, które korzystają z ekspresów do kawy i którym zależy na stałej obsłudze kawowo-serwisowej, na którą nikt nie będzie miał czasu na co dzień.

W dzisiejszych czasach to koszt jak i czas pracy są naszym najistotniejszym zasobem, a każda firma dąży do właściwego oraz zbilansowanego wykorzystania zasobów swojego zespołu. Dlatego też, pytanie na jakie musi odpowiedzieć sobie każdy, dbający o swoich pracowników pracodawca, to:

„Czy chcę marnować zasoby swojego zespołu oraz angażować go w czynności, które mógłbym powierzyć w ręce profesjonalnego dostawcy?”

Zaopatrzenie biura, czy też lokalu gastronomicznego w sprzęt kawowy na zasadach dzierżawy wraz z kompleksową obsługą jaką oferuje Coffee Office to idealne rozwiązanie, na które decyduje się każdy świadomy przedsiębiorca.

Stała kwota miesięczna, obowiązująca przez cały okres trwania umowy, w ramach której otrzymujemy kompleksową usługę oraz cieszymy się bezproblemowym użytkowaniem dzierżawionego sprzętu, a także przepyszną kawą. …a wszystko to, jasno określone w kompleksowej umowie ramowej.

Co daje nam dzierżawa?

 • Mamy gwarancję, że oferta dostosowana jest do naszych potrzeb, a wydatki możemy ująć w planach budżetowych firmy,
 • Koszt miesięcznej dzierżawy jest stały i zagwarantowany przez cały okres obowiązywania umowy,
 • Nie ponosimy wysokich kosztów wynikających z zakupu ekspresów do kawy,
 • Zyskujemy kompleksową obsług – pracownicy nie są angażowani w koordynowanie oraz zakupy kawy, jak również w organizowanie serwisu, lub co gorsza, poświęcania swojego czasu na serwisowanie posiadanego sprzętu!
 • Nie ponosimy wysokich kosztów wynikających z zakupu środków do czyszczenia ekspresu do kawy,
 • Unikamy nieplanowanych wydatków w całym okresie obowiązywania umowy.

Oferta wynajmu

ekspresy do kawy

Wynajem ekspresu do kawy to idealna propozycja dla firm, czy też organizatorów wszelkiego rodzaju eventów takich jak: targi, konferencje, spotkania biznesowe, czy imprezy firmowe i okolicznościowe.

Co daje nam wynajem?

W obecnych czasach uczestnictwo w różnego rodzaju wydarzeniach biznesowych, czy też eventach branżowych to idealny sposób na promocję firmy, jak również pozyskanie nowych klientów. Firmy prześcigają się w pomysłach dotyczących promowania swojej marki, przez co przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta, któremu oferowane są liczne atrakcje, bywa nie lada wyzwaniem. W takiej sytuacji dobrym sposobem na wyróżnienie się na tle innych uczestników jest wynajem ekspresu do kawy i zaserwowanie waszym gościom przepysznej, aromatycznej kawy. Ten prosty, a zarazem elegancki gest z pewnością przypadnie do gustu potencjalnym partnerom biznesowym. Dzięki współpracy z Coffee Office zyskujesz możliwość wypożyczenia ekspresu na dowolne wydarzenie biznesowe, które będzie obsługiwane przez naszą wspaniałą załogę baristyczną.

Najważniejsze zalety wynajmu:

 • Optymalizacja kosztów – brak konieczności korzystania z usług firm cateringowych, czy ponoszenia kosztów zakupu ekspresu do kawy. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie wiąże się z wysokimi kosztami. Jeżeli zależy wam a tym, aby na stoisku znalazł się ekspres do kawy, wynajem krótkoterminowy to najlepsze rozwiązanie.
 • Umocnienie profesjonalnego wizerunku firmy – wydarzenia takiej rangi jak targi, czy konferencje wymagają nowoczesnego podejścia do klientów. Automatyczne ekspresy do kawy pozwolą uzyskać odpowiedni aromat napoju, natomiast dzięki licznym funkcjom urządzeń można zaproponować swojemu rozmówcy napój w różnych wariantach.
 • Wsparcie profesjonalisty – to nic innego jak opieka baristyczna w ramach której otrzymujemy przepyszne kompozycje kawowe, nie tylko wyraziste w smaku, ale też dopracowane pod względem wizualnym.

Kto powinien skorzystać z oferty wynajmu?

 • Każda dbająca o profesjonalny wizerunek swojej marki firma, która chce wzbogacić swoją obecność na danym evencie.
 • Klienci, którzy nie chcą wiązać się umową długoterminową.

Opcja wynajmu ekspresu do kawy to gwarancja, że wasz pobyt na wydarzeniach biznesowych, czy też eventach branżowych będzie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Do góry